2013. július 16., kedd 18:09

Universiade: Dudás Eszter sakkozó a középmezőnyben, élőben a férfi döntő

A sakkozóknál, a Budapesti Corvinus Egyetem hallgatója, Dudás Eszter a 29. helyen végzett az Universiadén 71 versenyzőből. Az Atomerőmű SE sportolója, a rapid U12-es Eb-n ezüstérmes sakkozó naponta átlagosan 2 partit játszott a 9 fordulós tornán. Dudás Eszter mérlege 5 győzelem, 4 vereség, 5 pont, ezzel lett a 9.

A Nemzetközi Egyetemi Sportszövetség (FISU) médiaosztálya megerősítette, hogy a holnapi, Magyarország-Oroszország férfi vízilabda döntő élőben látható lesz www.fisu.tv vagy a www.livefisu.tv honlapon. A finálé magyar idő szerint 11 órakor kezdődik.

A mai, keddi versenynapon, kötöttfogásban mindkét birkózónk kiesett az első körben. Rizmajer György a 96, míg Szabó László a 74 kilósoknál búcsúzott.

A sportlövőknél, dupla trapban Szollár András a 12. lett.