2014. április 07., hétfő 10:33

A BME és az SZTE győzelemével ért véget az Országúti Kerékpár MEFOB

A reggeli eső után az eredményhirdetésre már gyönyörű napos idő várta a 29 versenyzőt, akik teljesítették az idei Országúti Kerékpár MEFOB verseny 18 kilométeres távját.

A MEFOB és egyben  a  Budapesti  Egyetemi - Főiskolai Bajnokság  országúti kategóriájában  a  Budapesti  Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hallgatója, Csikós Gergő volt  a  leggyorsabb  a  fiúk  mezőnyében,  25:17 másodperces időeredménnyel. Az országútis lányoknál Wirth Eszter a Szegedi Tudományegyetem hallgatója 31:11 másodperces idővel nyerte a MEFOB-ot, míg a Budapesti  Egyetemi - Főiskolai  Bajnok  Ludván  Brigitta az ELTE hallgatója lett, 32:52  másodperces időeredménnyel. A MTB kategóriában Lányi Sebestyén teljesített a legjobban 27:26-os idővel. A csapatversenyben a nevezett négy csapatból az első helyen a Szegedi Tudományegyetem csapata végzett.

A  részletes  eredménylista és a versenyen készült képek a www.bvkk.hu oldalon megtalálhatók.