2016. augusztus 05., péntek 08:46

Aranyos svéd-váltók, kilencedik magyar hölgyek

A svéd női és férfi egység nyerte meg a miskolci 20.  Egyetemi Tájékozódási Futó Világbajnokság utolsó versenyszámát, a váltót. A  Weiler Virág (BME), Kovács Filoména (PTE), Bertóti Regina (SE) alkotta magyar női «A» csapat kilencedik helye bravúros teljesítmény volt, de a 18. helyen zárt férfi B-váltó tagjai is dicséretet érdemelnek.

2016. augusztus 03., szerda 16:20

Svéd-dupla, Baumholczer (PTE) nyolcadik

Kettős svéd sikerrel ért véget a 20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság mai  középtávú egyéni versenyszáma. A Bükk-hegységben, pontosabban Jávorkút térségében megrendezett viadalon Baumholczer Máté (PTE) a magyar csapat eddigi legjobb miskolci világbajnoki eredményét produkálva, nyolcadikként érkezett célba.

2016. augusztus 01., hétfő 17:46

Skandináv dominancia a hosszú távon

Skandináv dominanciát hozott a miskolci 20.  Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság mai, hosszú távú versenyszáma, hiszen a lehetséges hat éremből ötöt ezen nemzetek képviselői érdemeltek ki. A négy-négy magyar közül Weiler Virág (BME) és Bakó Áron (BME) bizonyult a legjobbnak, mindketten a 13. pozícióban zártak.

2016. július 31., vasárnap 20:18

Cseh és brit siker, három magyar a top 20-ban

A cseh Kosova Denisa és a brit Jones Kristian Mark sikerével ért véget a miskolci 20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság mai, sprint távú egyéni versenyszáma. A Lillafüreden megrendezett viadalon a magyarok közül Weiler Virág, Bertóti Regina és Bakó Áron is a top 20-ban végzett.

Már 32 nemzet jelentkezett be a Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokságra

Idén július 30 - augusztus 4. között Miskolc ad otthont a 20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokságnak, melyre eddig 32 ország küldte el nevezését.

Időpont: 2016. július 30 - augusztus 4.
Helyszín: Miskolc
Kategória: Versenysport, Nemzetközi esemény

2015. szeptember 24., csütörtök 10:26