Budapesti Egyetemi Futsal Bajnokság Döntő (Final Four) 2015-2016

Alapszakasz 1. helyezett: BME FC

Alapszakasz 2. helyezett: TF SE

Alapszakasz 3. helyezett: NKE SE

Alapszakasz 4. helyezett: ELTE-BEAC-PPK

A bajnokság versenyszabályzatában foglalt szabályok a négyes döntőre is érvényesek.

A négyes döntőn csak érvényes játékengedéllyel és sportorvosi igazolással rendelkező játékosok vehetnek részt, ezeket a mérkőzések előtt be kell mutatni.

A négyes döntőben csak olyan labdarúgó léphet pályára, aki az alapszakasz ideje alatt is az egyesület igazolt labdarúgója volt.

Az alapszakaszban szerzett piros és sárga lapok a négyes döntő mérkőzésein is érvényesek.

A mérkőzések játékideje: 2 x 25 perc futóórával.  A négyes döntő mérkőzésein döntetlen eredmény esetén: 2 x 5perc hosszabbítás következik, amely után, ha továbbra is döntetlen az eredmény, akkor 5-5 büntető rúgással kerül eldöntésre a mérkőzés kimenetele.