Címke: alpesi sí
2013. január 16. (szerda) 15:19

Alpesi sí MEFOB februárban!

Hosszú idő óta újra hazai pályán, Eplényben kerül megrendezésre az Alpesi Sí MEFOB. Várjuk mind az igazolt, mind pedig az amatőr versenyzők részvételét!

2012. november 30. (péntek) 23:02

Hóóórukk Téli Tábor Chopokon

Ha a hidegben a meleget, a melegben a hideget keresed, szereted a téli sportokat és az underground könnyűzenét, akkor neked a szól a SportPont Program téli tábora 2013. január 31. és február 4. között a Chopok északi és déli oldalán!

2012. március 09. (péntek) 13:56

Véget ért az Alpesi sí MEFOB

Március 2-án érkeztek meg a 2012. évi Sí MEFOB versenyzői az Ausztriai Hollensteinbe, a központi szállásra.

2012. január 31. (kedd) 15:23

Élesítve az On-line nevezés!

A mai naptól működik a MEFS honlapján az on-line nevezési rendszer. Elsőként a soron következő Alpesi Sí MEFOB (Hochkar-Hollenstein, 2012. március 2-7.) versenyeire lehet nevezni.

A hét nemzet részvételével (AUT, CZE, GER, HUN, ITA, SUI, USA) lebonyolított értekezleten a MEFS-et Vincze Ákos képviselte. Az ülés tárgyalta az elmúlt szezon tapasztalatait, melynek legfontosabb megállapítása a versenyzői létszám bővítésének szükségessége volt.

Elkészítették a jövő évi versenynaptárt, mely szerint 2012. január 18-19-én lesz a magyar futam St Lambrechtben. Szó volt az erzurumi tapasztalatokról és kiemelték Berecz Anna összetettben elért 3. helyezését.

2011. április 27. (szerda) 16:33

Óriási sikerek alpesi síben

A FISU-FIS alpesi sí európai egyetemi körverseny összesített pontversenyében Berecz Anna óriásműlesiklásban első helyezést ért el, összetettben pedig a 3. helyen végzett. A Téli Universiadén is kiválóan szerepelt sportolót már a március 25-i díjátadó ünnepségen köszöntöttük. Újabb sikeréhez gratulálunk. Női csapatunk (Berecz Anna, Döme Zsófia, Miklós Edith, Hellner Szelina) 10 nemzetet maga mögé utasítva  6. lett.
Tartalmas hétvégét zárt a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség. Március 25-én 9 órakor a 2010-es évben egyetemi világbajnokságon érmes helyezést szerzett sportolókat és helyezetteket, valamint az ez év februárjában a törökországi Téli Universiadén kiemelkedő eredményt elért alpesi sí versenyzőt és rövidpályás gyorskorcsolyázókat köszöntöttek.
2011. március 16. (szerda) 12:25

Alpesi síbajnokság 2011

Március 5-9 között, a szokott helyen, az ausztriai Hochkar síterepén került megrendezésre az idei Alpesi Sí MEFOB.

2011. február 07. (hétfő) 21:11

Téli Universiade, Erzurum - február 4.

A Konakli síközpontban a mai nap a férfiak óriásműlesiklás versenyszámát rendezték.

2011. február 07. (hétfő) 21:04

Téli Universiade, Erzurum - február 3.

Ma a nők óriásműlesikló versenyen a 83 induló közül Berecz Anna 27.-ként rajtolt.